W związku z dynamicznym rozwojem Grupy City Comfort poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • zarządzanie rezerwacjami (praca z wewnętrznymi systemami oraz portalami internetowymi)
  • obsługa gości aparthotelu (witanie, wydawanie kluczy, informowanie o usługach dodatkowych)
  • wystawianie rachunków/faktur dla gości
  • podstawowe usługi concierge
  • współpraca z dostawcami usług: kurierzy/ taksówki itp.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • doświadczenia na analogicznym stanowisku min. 6 miesięcy
  • dyspozycyjności praca w systemie zmianowym 24 h
  • dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie-warunek konieczny
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
  • miłego usposobienia oraz wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • doświadczenia i umiejętności w obsłudze klienta
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętności pracy pod presją zadań i czasu

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli zgody, która pozwoli przetwarzać Spółce również przekazane dane wykraczające poza zakres wskazany w Kodeksie Pracy oraz umożliwi przedstawienie Kandydatowi także innych, niż aktualna, ofert pracy lub zatrudnienia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Wolska Aparthotel sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wolskiej 165 w Warszawie.